ساعت مچی برند کاسیو

ساعت مچی برند کاسیو در سال 1946 بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن تاسیس شد. اولین محصول این برند ساعت نبود ولی در سال 1974 اولین مدل از ساعت کاسیو را روانه بازار کرد. ساعت مچی برند کاسیو یکی از اولین برند هایی بود که بازاریابی کوارتز را با موفقیت آغاز کرد.

کاسیو یکی از قدیمی ترین سازندگان ساعت دیجیتال در جهان است. اولین ساعت این برند علاوه بر زمان، تاریخ را هم نشان میداد که در آن دوره پیشگام در تکنولوژی بود و شهرتی فرار از کوارتز و آنالوگ کسب کرد.

در این مقاله به شما برندی معرفی میشود که پر از قابلیت های کاربردی و هوشمند است. به جرات میتوان گفت هیچ برندی در دنیا نتوانست جای کاسیو را بگیرد. کاسیو دو زیر مجموعه ی معروف به اسم جی شاک و ادیفایس نیز دارد.

برخی از ابداعات این برند عبارتند از: اولین صفحه نمایشگر هوشمند، نمایشگر هلال ماه، فناوری جذر و مد، فناوری انرژی خورشیدی و فناوری تایمرِ قایقِ بادبانی.

اکنون به قابلیت های جذاب برند کاسیو در برخی از مدل ها میپردازیم:

اندازه گیری تناسب اندام (اندازه گیری کالری هنگام ورزش و پیاده روی، اندازه گیری ضربان قلب و فشار سنج)، دماسنج محیطی، قطب نمای دیجیتالی، روز شمار ماه، شب نما بودن نمایشگر، نور زمینه ی اتوماتیک، قابلیت نمایش موقعیت ماه، بلوتوث و ضدآب بودن.

اگر به ساعتهای هوشمند، مقاوم در شرایط سخت و مختص مسافرت علاقه دارید بهترین گزینه برای شما ساعت مچی برند کاسیو میباشد. برای تهیه این ساعت باکیفیت به فروشگاه لاکچری کالا مراجعه کنید.

 نمایش:
ساعت مچی مردانه کاسیو CA001 casio
قیمت: 2,835,000 تومان

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ | بازدید: 443 | 1701861423