ساعت های مچی اتومات

ساعت های مچی اتومات دارای ويژگی هایی خاصی هستند که ممکن است توجه علاقه مندان به ساعت را به خود جلب کند.ساعت های مچی اتومات از موتور هایی بهره میگیرند که اولین بار در دهه 1700 میلادی بصورت ساعت جیبی تولید شدند.کارکرد ساعتهای مچی اتومات اینگونه است که با حرکت دست شما کار میکند و نیازی به باتری ندارد.اگر بصورت روزانه از آن استفاده کنید نیاز به کوک کردن ندارند.با حرکت دست شما روتور به عقب و جلو میرود و انرژی را در خود جذب و به انرژی ذخیره تبدیل میکند، این انرژی باعث به حرکت درآمدن چرخ دنده ها میشود. در نتیجه شما با حرکت دادن دست خود طی فعالیت های روزانه ساعت مچی اتومات خود را در حالت کار نگه میدارید.

ساعت های مچی اتومات میتوانند بیش از 40 ساعت انرژی را در خود ذخیره کنند و زمانی که مدت طولانی از آن استفاده نکنید، بلافاصله بعد از تکان دادن آن شروع به کار کردن میکنند و فقط نیاز به کوک دارند.

ساعت های مچی اتومات درصورت نگهداری سالم ساعتهایی ابدی هستند که ممکن است نسلها در یک خانواده دست به دست شوند و این ساعتها در برند های مختلف، در طرح ها و رنگهای گوناگون تولید میشوند. در صورتی که هیجانِ داشتن ساعتی خاص با بهترین کیفیت را دارید میتوانید از فروشگاه لاکچری کالا خریداری کنید.

 نمایش:
ساعت مچی مردانه اتومات AU002
قیمت: 3,335,000 تومان
ساعت مچی مردانه رولکس AU003 rolex
قیمت: 3,190,000 تومان
ساعت مچی مردانه رولکس AU004 rolex
قیمت: 0 تومان

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ | بازدید: 1128 | 1681017772