ساعت مچی برند آدومارس پیگه

ساعت مچی برند آدومارس پیگه از لوکس ترین و قدیمی ترین برند های ساعت در تاریخ است. موفقیت این برند از گذشته تا کنون ادامه دارد، حتی رکود اقتصادی و جنگ جهانی هم جلودار این برند نبوده اند.

ساعت مچی برند آدومارس پیگه توسط دو دوست به نام های جول لوئیس آدامارز و ادوارد اوگوست، سال 1875 در سوییس تاسیس شد. برند آدومارس پیگه رکورد دار بیشترین مصرف طلا در تولید ساعت های خود است.

ساعت مچی برند آدومارس پیگه  علاوه بر لوکس بودن، کیفیت منحصر به فردی نیز دارد و توجه افراد معروف و مشاهیر را در طول تاریخ به خود جلب کرده است. در میان مشتریان این برند سوپر لوکس میتوان به چهره های ورزشی و سینمایی چون : آرنولد شوارتزنگر، تام کروز، مایکل شوماخر و لیونل مسی اشاره کرد.

برند آدومارس پیگه در میان شخصیت های سلطنتی نیز محبوبیت زیادی دارد. از میان این افراد سرشناس، میتوان به فیلیپ ششم پادشاهِ اسپانیا و شاهزاده مایکل بریتانیایی اشاره کرد.

ساعت مچی برند آدومارس پیگه با کیفیت های بسیار بالا در فروشگاه معتبر لاکچری کالا موجود میباشد. اگر به ساعت مچی های سوپرلوکس و خاص علاقه مندید همین حالا میتوانید از لاکچری کالا تهیه کنید. 

 نمایش:

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۲/۰۱/۲۰ | بازدید: 901 | 1681017717